Twoja lista

Twój koszyk: 0

suma: 0,00 zł DALEJ
Regulamin

REGULAMIN

REGULAMIN

1.VIGOMED  jest sklepem internetowym, który możliwa zakup produktów za pośrednictwem sieci Internet. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest między użytkownikiem sklepu, a firmą CarStyle Jakub Furmanek . Firma zarejestrowana jest w Centrali Ewidencji i Informacji o działalności gospodarczej.
Siedziba: Trzemeśnia 86, 32-425 Trzemeśnia

Numer NIP: 681-20-70-778 Numer REGON: 369840040

2. Kontakt ze sprzedawcą odbywa się przez wiadomości za pośrednictwem maila bok.vigomed@gmail.com
Informacje o zwrotach -> pkt. 5 regulaminu.
3. Płatności dokonywane są przez: Payu oraz za pobraniem. Termin zapłaty w przypadku wyboru przez konsumenta opcji  “payu” to 2 dni robocze. Po tym terminie zamówienie będzie anulowanie. Jeżeli zamówienie zostało anulowane, a chcą Państwo zakupić towar ponownie, prosimy o ponownie złożenie zamówienia i zapłatę.

 Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, Shoper Płatności, PayU


4. Dostawa:
A)Kurier DHL cena 12.70 zł – Czas dostawy jeden dzień roboczy liczony od wysyłki, które odbywają się codziennie od pon do pt o godz. 12.00

B) Kurier DHL płatność przy odbiorze cena 18.70 zł – Czas dostawy jeden dzień roboczy liczony od wysyłki, które odbywają się codziennie od pon do pt o godz. 12.00

C) Paczkomat InPost cena 12.70 zł – czas dostawy 1-2 dni robocze

d) Paczkomat InPost Pobranie cena 13,70 zł czas dostawy 1-2 dni robocze

Klient który nie odbierze przesyłki pobraniowej zobowiązany jest do opłacenia przesyłki w 2 strony (do klienta jak i z powrotem do firmy)


5. Zwroty:

A). Klient będący konsumentem w rozumieniu art. 22[ 1 ] Kodeksu Cywilnego może od niej odstąpić bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia (link do pobrania niżej) w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie go przed jego upływem.

B). Termin 14-dniowy liczy się od dnia następnego, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

C). W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony oświadczyły, ulega zwrotowi. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy na swój koszt na adres VIGOMED Trzemeśnia 86; 32-425 Trzemeśnia niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.

 • Towar nie może nosić śladów użytkowania (rysy, zabrudzenia, pęknięcia, rozdarcia) i musi zostać odesłany w stanie niezmienionym czyli takim w jakim Konsument go otrzymał.
 • Opakowanie jest niezbędne do zwrotu /chyba, że produkt został zakupiony bez opakowania/. Nie należy naklejać etykiet adresowych bezpośrednio na oryginalne opakowanie produktu.
 • ZAKUPIONY TOWAR trzeba wysłać wraz z wypełnionym FORMULARZEM.
 • Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do paczkomatu lub innych punktów odbioru.
 • Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem.

Zgodnie z ustawą z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami) produkty lecznicze i wyroby medyczne (posiadające europejski certyfikat jakości CE) nie podlegają zwrotowi.

D). Sprzedawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru wraz z oświadczeniem konsumenta o odstąpieniu od umowy zwróci konsumentowi koszt nabytego produktu. Sprzedawca dokonuje zwrotu na konto podane w oświadczeniu.

-> FORMULARZ POBIERZ TUTAJ <-

sprzedający dokona zwrotu przy użyciu tego samego kanału płatności;
w przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego;
Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

6. Pomyłka: Jeżeli został dostarczony inny produkt niż był zamawiany prosimy wysłaniem go przedsiębiorcy na swój koszt( VIGOMED Trzemeśnia 86; 32-425 Trzemeśnia, listem poleconym ( koszt będzie zwrócony) oraz dołączenie kartki z informacja o pomyłce, numer zamówienia  oraz jaką rzecz mamy wysłać.
7. Wymiana: Jeżeli chcą Państwo wymienić produkt na inny prosimy o wysłanie na adres: VIGOMED Trzemeśnia 86; 32-425 Trzemeśnia z informacja na jaki produkt mamy wymienić, numer zamówienia oraz adres do wysyłki.
8. Reklamacja:

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod adresem: bok.vigomed@gmail.com

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Do przesyłki dołącz wypełniony formularz : https://drive.google.com/file/d/141s6L3X9Ban9JKKkINUz27D-d7Fr-gLg/view?usp=sharing
 2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy reklamowany produkt po uprzednim opłaceniu przez Ciebie kosztów przesyłki.
 5. Zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (Dz. U. nr 126, poz. 1381 z późn. zm.) produkty lecznicze i wyroby medyczne nie podlegają zwrotowi. Zgodnie z powyższą Ustawą, wyroby medyczne można reklamować tylko i wyłącznie w 2 przypadkach: Jeśli produkt leczniczy lub wyrób medyczny ma:
  1. wadę jakościową ujawnioną i zgłoszoną nie później niż w dniu dostawy.
  2. został niewłaściwie wydany (np. za niewłaściwą odpłatnością, w innej dawce lub postaci).


9. Warunki techniczne niezbędne do współpracy z systemem teleinformatycznym Usługodawcy.
– Komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu,
– Przeglądarka internetowa:
– Internet Explorer w wersji 6.0 lub nowszej,
– Mozilla Firefox w wersji 2.0 lub nowszej,
– Opera w wersji 9.0 lub nowszej,
– Google Chrome w wersji 2.0 lub nowszej,
– Apple Safari w wersji 3.0 lub nowszej,
– Minimalne ustawienia rozdzielczości ekranu to 1024 x 768 pikseli.
– Dostęp do poczty elektronicznej.
10. Usługobiorcę obowiązuje zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym.
11. Reklamacje dotyczące usług świadczonych przez sklep, drogą elektroniczną mogą być składane poprzez przesłanie reklamacji za pomocą maila  bok.vigomed@gmail.com. Reklamacja Klienta powinna zawierać oznaczenie usługobiorcy oraz krótki opis reklamacyjny. Reklamacje będą rozpatrzone do 7 dni roboczych od otrzymania reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie powiadomiony na wskazany przez Klienta adres poczty e-mail.
12. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronach Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Blue Media S.A.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl