Twoja lista

Twój koszyk: 0

suma: 0,00 zł DALEJ
Zwroty i reklamacje

 FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY : https://drive.google.com/open?id=1hTXa-V9pHp_tGAkTQ9nhfMrpQNjLi1FK

A). Klient będący konsumentem w rozumieniu art. 22[ 1 ] Kodeksu Cywilnego może od niej odstąpić bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia (link do pobrania niżej) w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie go przed jego upływem.

B). Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie towaru.

C). W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony oświadczyły, ulega zwrotowi. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy na swój koszt na adres VIGOMED Trzemeśnia 86; 32-425 Trzemeśnia niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.

  • Towar nie może nosić śladów użytkowania (rysy, zabrudzenia, pęknięcia, rozdarcia) i musi zostać odesłany w stanie niezmienionym czyli takim w jakim Konsument go otrzymał.
  • Opakowanie jest niezbędne do zwrotu /chyba, że produkt został zakupiony bez opakowania/. Nie wolno naklejać etykiet adresowych bezpośrednio na oryginalne opakowanie produktu.
  • ZAKUPIONY TOWAR trzeba wysłać wraz z wypełnionym FORMULARZEM.
  • Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do paczkomatu lub innych punktów odbioru.
  • Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem.

Zgodnie z ustawą z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami) produkty lecznicze i wyroby medyczne (posiadające europejski certyfikat jakości CE) nie podlegają zwrotowi.

Zwroty rozpatrujemy niezwłocznie, maksymalnie do 14 dni roboczych.

 

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji należy wydrukować i wypełnić formularz : https://drive.google.com/file/d/141s6L3X9Ban9JKKkINUz27D-d7Fr-gLg/view?usp=sharing

Przesyłkę z reklamowanym towarem odesłać na adres :

VIGOMED Trzemeśnia 86; 32-425 Trzemeśnia

Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni liczonych od daty doręczenia przesyłki

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl